מסעדות בדרך לאילת | פאנג'יה

להזמנת מקום ואירועים: 08-6539222​      

הרבה אנשים מעדיפים לנסוע לאילת ברכב מאשר לטוס. הטיסה, אולי בניגוד למה שנהוג לחשוב, אמנם בנטו היא בערך שעה, אבל ההגעה לשדה התעופה (נתב"ג או שדה דב), ההמתנה לעלייה למטוס וכל יתר הדברים שאנו מכירים היטב, גורמים לכך שגם טיסה לאילת לוקחת מספר שעות.

 

מצב שני, נסיעה לאילת ברכב אמנם לקוחת 4-5 שעות מאזור המרכז וגם עולה לא מעט דלק, אבל צופנת בחובה מספר יתרונות לא מבוטלים.

 

המעבר ההדרגתי מחיי היום יום לחופש ולחופשה מתבצע היטב בנסיעה הארוכה לאילת. האוויר הופך חמים ומדברי, הדרכים פתוחות ואין כמעט פקקים והתחושה של החופש מתגברת מרגע לרגע.

 

מסעדות בדרך לאילת

 

ואחרי שהגענו למסקנה המתבקשת כי הדרך לאילת הכי טובה ברכב, צריך למצוא מספר מקומות אסטרטגים לעצור לנוח, לאכול ולהירגע מהנסיעה. נסיעה רצופה של 4-5 שעות תהפוך גם את הנסיעה וגם את תחילת החופשה לסיוט.

 

כבר יצאתם לחופש... קחו את הזמן, אל תמהרו, תעצרו לראות את הנוף, לחלץ רגליים, לאכול באיזה מסעדה בדרך לאילת ובעיקר להירגע.

 

מסעדות בדרך לאילת יש לא מעט, ואם תתכוננו מעט מראש גם תגיעו למסעדות הכי טובות בדרך לאילת. המקום הטוב ביותר בו אפשר וכדאי לעצור בדרך לאילת לאכול ולנוח זה כמובן במצפה רמון.

 

גם עיר מודרנית ומתקדמת, גם נוף מדברי, גם אנשים נחמדים וכמובן שהאוכל מעולה. ובמצפה רמון המקום הטוב ביותר הוא כמובן אצלנו, בפאנג'יה.

 

אתם הרי רוצים מסעדה  מרווחת, שיהיה מקום לחלץ את הרגליים, מקום עם אוכל מעולה ומגוון, שלא יגרום לפשיטת רגל ובעיקר עם אנשים נחמדים ומסבירי פנים.

 

כמה כבר עצירות עושים בדרך לאילת? אחת או שתיים, לא יותר. עד כדאי שהעצירה הזאת, האוכל הזה, יהיה שווה את הזמן. מסעדות בדרך לאילת זה פאנג'יה!

מסעדות בדרך לאילת
מסעדות בדרך לאילת
פאנג'יה