מסעדות כשרות במצפה רמון | פאנג'יה

להזמנת מקום ואירועים: 053-9428149​      

מרבית המסעדות בישראל הינן מסעדות כשרות, דבר המאפשר גם ליהודים שומרי מסורת ברמה כזו או אחרת להתארח במסעדה ללא חשש. את הכשרות נותנת הרבנות הראשית, כאשר כמובן יש מגוון דרגות של כשרות. יש כשרות רגילה, יש כשרות למהדרין כאשר גם במהדרין דרגת החומרה קשורה למי שמשגיח על הכשרות ("המסעדה כשרה למהדרין בהשגחת הרב.... ").

 

על מנת שהמסעדה תקבל חותמת כשרות, היא צריכה לעשות מספר דברים, ולא לעשות מספר דברים. תעודת כשרות דורשת שהמסעדה לא תעבוד ביום שבת. מסעדה יכולה להיות כשרה אבל ללא תעודה אם היא כן עובדת בשבת.

 

מסעדות כשרות במצפה רמון

 

בנוסף לדרישת השבת, על מנת שהמסעדה תקבל תעודת כשרות, אסור לה כמובן להגיש בשר חזיר על כל סוגיו השונים, כמו גם אסורה מכירה של שרצים ופירות ים שהיהדות רואה כלא כשרים.

 

כמובן שצריכה להיות הפרדה מלאה בין בשר וחלב או שהמסעדה הבשרית לא תגיש מוצרי חלב ולהיפך. פעם בתקופה מגיע משגיח הכשרות לבדוק שהכל לפי תקן הרבנות ושהמסעדה שומרת על כל כללי הכשרות והרבנות.

 

מסעדות כשרות במצפה רמון אין הרבה, וללא ספק הטובה ביותר היא פאנג'יה. אצלנו תמצאו בשרים טריים, טעימים וכמובן כשרים במגוון וריאציות וטעמים שונים, כמו גם מגוון עצום של תוספות, סלטים ומנות גורמה כשרות שגירמו לבטן שלכם לשיר בהנאה.

 

אז אם אתם מחפשים מסעדות כשרות במצפה רמון או מסעדה כשרה בדרך לאילת תזכרו שפאנג'יה היא לא רק מסעדה כשרה למהדרין בהשגחת הרבנות, אלא גם המסעדה הטובה ביותר בדרך לאילת!

מסעדות כשרות במצפה רמון

אם הגעת לפה, אולי יעניין אותך גם המאמר בנושא אירועים במצפה רמון. למאמר המלא לחץ כאן >>>

פאנג'יה