אטרקציות במצפה רמון | פאנג'יה

להזמנת מקום ואירועים: 053-9428149​      

מצפה רמון היא אמנם עיר לא גדולה, אבל יש בה לא מעט אטרקציות מעניינות ומקומות בילוי מיוחדים. מעצם זה שמצפה רמון נמצאת במדבר, מצד אחד יש בה אווירה מיוחדת ויוצאת דופן שלא תמצאו באף מקום אחר, אולם מצד שני הדבר גם מעט מגביל את אפשרויות הבילוי בה.

 

כבר בכניסה למצפה רמון, אפשר להרגיש בקסם המיוחד של העיר, באווירה השונה, הרגועה יותר, הפסטורלית. ברוח המדברית החמה והקלילה (בימים הפחות חמים כמובן) אשר משרה רוגע מיוחד על תושבי העיר והמבקרים בה.

 

אטרקציות במצפה רמון

 

בעיר מספר סוגי אטרקציות, החל מאטרקציות ספורט כאלו ואחרים, דרך מקומות בילוי וביקור המיוחדים רק למצפה רמון ועד אטרקציות מים ונופש. המדבר, כאמור, נותן לנו מגוון אטרקציות מיוחד כמו טיולי ג'יפים במדבר, טיולי טרקטורונים, טיולים לאור ירח במדבר או טיולי זריחה ושקט.

 

דמיינו אתכם יוצאים לפנות ערב, כאשר כבר פחות חם ואפילו מתחיל להיות קריר, לטיול מדברי יוצא דופן, עם מדריך מנוסה, צידה לדרך והרבה מצב רוח. לאחר שעה קלה, במדבר הפתוח והשקט, אפשר להרים את הראש ופשוט ליהנות מהכוכבים, כוכבים כל כך בהירים וברורים שאי אפשר לראות בשום עיר. ניתן לעשות מדורה ולהתחמם לצידה או סתם להכין קפה בפינג'אן הישן של פעם.

 

כמובן שגם מסעדת פאנג'יה היא אטרקציה בפני עצמה במצפה רמון. במסעדה, מלבד האוכל המעולה והאווירה המהנה והקלילה, ניתן לקיים אירועים, ניתן להתפנן ולנוח בפינות הזולה הרבות שבמקום ועוד ועוד.

 

האטרקציות במצפה רמון מיועדות הן לתושבי המקום והן למבקרים מבחוץ, כאלו שבאים ללילה או שניים או אפילו שעוצרים במצפה רמון בדרך דרומה או צפונה, בחזרה למרכז. אנחנו לא מפלים אף אחד... 

אטרקציות במצפה רמון

אם הגעת לפה, אולי יעניין אותך גם המאמר מסעדות כשרות במצפה רמון. למאמר המלא לחץ כאן >>>

פאנג'יה