אטרקציות בדרך לאילת | פאנג'יה

להזמנת מקום ואירועים: 053-9428149​      

אטרקציות בדרך לאילת

אם הגעת לפה, אולי יעניין אותך המאמר אטרקציות במצפה רמון. למאמר המלא לחץ כאן >>>

מדי קיץ ואביב, מתמלאת אילת בעשרות אלפי אורחים ומבקרים אשר באים להעביר מספר ימים בעיר הקיץ החמה. מרבית המבקרים מגיעים ממרכז הארץ וצפונה ועל מנת להגיע לאושר הגדול שנקרא אילת הם צריכים לטוס או לנסוע ברכב במשך 4-5 שעות ואפילו יותר.

 

משפחות, בטח משפחות עם ילדים קטנים אשר חייבות להתנייד בעיר עצמה וחייבות במהלך הנסיעה לעצור ולחלץ עצמות מדי שעה, יעדיפו ברובן לנסוע לאילת ברכב הפרטי ולא לטוס, מהסיבות אשר הוזכרו מקודם. ואם כבר נוסעים ברכב וחייבים לעצור כל שעה, למה לא לחפש במהלך הדרך כל מיני אטרקציות מעניינות על מנת להפוך את הנסיעה המייגעת לחלק כייפי של הטיול?

 

אטרקציות בדרך לאילת

 

בין תל אביב לבאר שבע יש לא מעט מרכזי קניות כאלו ואחרים, פתוחים או סגורים, בהם ניתן לעצור למספר דקות על מנת לחלץ עצמות, לשתות משהו או לאכול גלידה. זה נוח אבל לא ממש אטרקציה, רק ממלא צורך לצאת מהרכב.

 

בבאר שבע מוזיאונים לילדים ומרכזי מבקרים בהם ניתן לעצור לשעה או שעתיים וליהנות מקצת תרבות. כמובן שאפשר גם לצאת לטיול במדבר, על גמלים או בג'יפים ולהפוך את הנסיעה לאירוע חוויתי ביותר.

 

במצפה רמון יש מספר אטרקציות מעניינות כמו חוות האלפקות, בה ניתן ללמוד, לראות, ללטף ואפילו לרכב על אלפקה, להאכיל חיות, לאכול ארטיקים במרכז המבקרים ואפילו יש שם פינת יצירה מושקעת.

 

לאחר הביקור בחוות האלפקות חייבים לבוא למסעדת פאנג'יה לארוחת צהריים/ערב רגועה ושלווה עם אווירה מדברית ואוכל מעולה, טעים, בריא ועם מגוון טעמים. במסעדה תקבלו מנות בשריות כשרות ומשובחות, תוכלו להתרווח בפינות הזולה שלנו וליהנות מהאוויר הנקי, היבש והחמים.

 

בהמשך, ניתן לעצור בעתיקות תמנע ולעשות טיול מדברי אמיתי, לראות סלעים, פסלים ולהתרשם מיופי המדבר. כאמור, יש הרבה אטרקציות בדרך לאילת, רק צריך להכיר אותן. תיהנו...

פאנג'יה